O FIRMIE

Firma NET-COM istnieje od 1990 roku. Od momentu powstania zajmujemy sie projektowaniem i produkcją anten radiokomunikacyjnych dla systemów łączności radiowej VHF i UHF.
Od ponad 18-stu lat jesteśmy dostawcą komponentów do budowy torów antenowych spełniających ostre wymagania techniczne .Nadążając za rozwojem technologii oprócz anten proponujemy naszym klientom zaawansowane systemy radiowe wykorzystujące obok tradycyjnej łączności fonicznej, platformy cyfrowe takie jak GSM/GPRS, GPS, tranking czy mobilny internet.
W swej działalności współpracujemy z jednostkami badawczo - certyfikującymi oraz specjalistycznymi laboratoriami akredytowanymi przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.
Niezależnie od własnych projektów i rozwiązań konstrukcyjnych jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie badania i wdrażania nowych technologii , realizowania indywidualnych zamówień klientów, prowadzenia testów nowych produktów lub produkcji urządzeń według dostarczonych dokumentacji wykonawczych.
Tym co odróżnia nas od innych firm, jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta niejednokrotnie skutkujące wykonaniem jednego egzemplarza urządzenia .
Lista naszych klientów obejmuje firmy prywatne jak i jednostki budżetowe,operatorów GSM/UMTS i TRANKINGU, podmioty cywilne i wojsko.
Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją usług na najwyższym poziomie, a konkurencyjna polityka cenowa skłania do wyboru naszej firmy.

Celem naszym jest sprostać Państwa wymaganiom.
Niniejsza oferta przedstawia nasze produkty i usługi oraz niesie informację w jakich dziedzinach techniki możecie Państwo liczyć na naszą pomoc.

 

Z poważaniem

 

Tomasz Krzyżanowski